Spelrättsannonser

Annonsen ligger kvar i 6 månader, därefter tas den bort. Skall annonsen förlängas ber vi er kontakta kansliet.

SÄLJER SPELRÄTT

Viktor Jakobsson

070-9900797

victor@rotgruppen.se

2017-04-03  
Stefan Johansson

070-660246

stefanhelen@hotmail.se

2017-04-22  
Tomas Almgren

070-5595333

tomas.almgren@gmail.com

2017-04-26  
Jaan Krooni

070-8161340

jaan.krooni@gmail.com

2017-08-14  
Johan Malmsten

070-5124775

johan.malmsten@sicklastrand.se

2017-08-24  
Henri Primetta

070-9703932

hempa_4@hotmail.com

2017-08-28  
Fredrik Carlsson

070-7554435

freddexe@hotmail.com

2017-08-28  
Tom Ekedahl 070-8307244 tom.ekedahl@fbrev.se 2017-09-18  
Mats Ohlsson 0762736664 matteinsurin@gmail.com 2017-09-18  
Thomas Norén 070-7476909 thomas@komponentbyggen.se 2017-09-20  
Per-Ola Nylund 070-8885223 per-ola.nylund@stralfors.se 2017-09-20  
Rickard Holmberg 072-2516161 Ri.Ho@live.se 2017-09-20  
Nils-Olof Ekelöw

070-5888653

nils-olof.ekelow@ekelow.se 2017-09-25  
Henrik Norberg

073-2533987

henriknorberg@hotmail.com

2017-09-26  

Magnus Westerlund

Säljer två spelrätter

070-2669095

n.magnus.westerlund@hotmail.com

2017-09-26  

Elisabeth Flory

073-3306901

elisabeth.hem@hotmail.com

2017-09-27  

Kjell Hollstensson

070-6411648

hollstensson@msn.com

2017-09-27  

Åke Jonsson

070-5889128

ake.jonsson1@icloud.com

2017-10-02  

Joakim Henning

073-7064929

joakim.henning@gmail.com

2017-10-02  

Anders Ek

070-2317353

ek_anders1@hotmail.com 2017-10-09  

Conny Thelenius

070-6201030

conny.thelenius@dn.se 2017-10-19  

 

HYR UT SPELRÄTT

Peter Hansen

070 427 77 87

peter.hanzen@gmail.com

2017-04-03
Ari Laakso

073-9216026

ari.laakso@huge.se

2017-05-04
Mona Thunander

070-8767745

mona_th@tele2.se

2017-08-07
Anders Morén

070-6666890

Anders.moren@hotmail.com

2017-09-14
Johan Wessel

073-3151052

johan.wessel@htprojekt.se

2017-09-25
Johan Bergendahl

070-2671225

johan@telia.com

2017-10-05
Erik Erlandsson

0708-308777

 erik.erlandsson@icloud.com  2017-10-12
Peter Bittar

070-2284882

peter.bittar@sjofartsverket.se 2017-10-17