Spelrättsannonser

Annonsen ligger kvar i 6 månader, därefter tas den bort. Skall annonsen förlängas ber vi er kontakta kansliet.

SÄLJER SPELRÄTT

Johan Daniels

0763454143

info@arstahuddingebyggab.se 2017-10-30  

Anders Berg

070-2841968

anders.l.berg@nordea.com 2018-01-08  

Ulla och Christer Magnefjord Säljer 2st spelrätter

08-776 16 04

Christer.magnefjord@glocalnet.net 2018-01-22  

Mia Lindberg

076-5259977

mia.lindberg@stockholmsmassan.se  2018-02-19  

Anders Thunberg

073 9888410

anders.thunberg@ownit.nu 2018-02-22  

HYR UT SPELRÄTT

Erik Erlandsson

0708-308777

 erik.erlandsson@icloud.com  2017-10-12

Elisabet De Wrang

Hyr ut 2 st spelrätter

070-8121291

elisabet@dewrang.me 2017-11-27

Caroline Lagerborg

076-1438942

lilla_carro86@hotmail.com 2018-01-25