Spelrättsannonser

Annonsen ligger kvar i 6 månader, därefter tas den bort. Skall annonsen förlängas ber vi er kontakta kansliet.

SÄLJER SPELRÄTT

Viktor Jakobsson

070-9900797

victor@rotgruppen.se

2017-04-03  
Stefan Johansson

070-660246

stefanhelen@hotmail.se

2017-04-22  
Tomas Almgren

070-5595333

tomas.almgren@gmail.com

2017-04-26  
Johan Malmsten

070-5124775

johan.malmsten@sicklastrand.se

2017-08-24  
Mats Ohlsson 0762736664 matteinsurin@gmail.com 2017-09-18  
Thomas Norén 070-7476909 thomas@komponentbyggen.se 2017-09-20  
Rickard Holmberg 072-2516161 Ri.Ho@live.se 2017-09-20  

Anders Ek

070-2317353

ek_anders1@hotmail.com 2017-10-09  

Martin Sandgärde

Säljer två st spelrätter.

072-7348485

martin.sandgarde@gmail.com 2017-10-23  

Johan Daniels

0763454143

info@arstahuddingebyggab.se 2017-10-30  

Elisabeth Åhlin

070-3899845

elisabth.ahlin@nordea.com 2017-11-06  

Anders Rynnel

070-8941300

anders@rynnel.se 2017-12-06  

Stefan Rydholm

076-7869144

stefan.rydholm@yahoo.com 2018-01-09  

Ulla och Christer Magnefjord Säljer 2st spelrätter

08-776 16 04

Christer.magnefjord@glocalnet.net 2018-01-22  

Caroline Edvinsson

070-7674014

CMEE0315@gmail.com 2018-01-31  

Kaj Krantz

070-9843354

kajselma@hotmail.com 2018-02-05  

Björn Svensson

070-970 41 00

bjorn@gstours.se 2018-02-14  

Mia Lindberg

076-5259977

mia.lindberg@stockholmsmassan.se  2018-02-19  

HYR UT SPELRÄTT

       
Ari Laakso

073-9216026

ari.laakso@huge.se

2017-05-04
Mona Thunander

070-8767745

mona_th@tele2.se

2017-08-07
Johan Wessel

073-3151052

johan.wessel@htprojekt.se

2017-09-25
Johan Bergendahl

070-2671225

johan@telia.com

2017-10-05
Erik Erlandsson

0708-308777

 erik.erlandsson@icloud.com  2017-10-12
rgen och Eva Waldén. Hyr ut två spelrätter

070-8312453

 jorgen@nedlaw.se  2017-10-30
Kent Martin

070-7861705

kent.martin@sll.se 2017-11-22
Anders Rynnel

0708941300

anders@rynnel.se 2017-11-22
Tomas Eklund

070-5805264

tomas.eklund1@bredband.net 2017-11-24
Mariann Eklund

070-5758584

b.mariann.eklund@gmail.com 2017-11-27

Elisabet De Wrang

Hyr ut 2 st spelrätter

070-8121291

elisabet@dewrang.me 2017-11-27

Caroline Lagerborg

076-1438942

lilla_carro86@hotmail.com 2018-01-25