Spelrättsannonser

Annonsen ligger kvar i 6 månader, därefter tas den bort. Skall annonsen förlängas ber vi er kontakta kansliet.

SÄLJER SPELRÄTT

Viktor Jakobsson

070-9900797

victor@rotgruppen.se

2017-04-03  
Stefan Johansson

070-660246

stefanhelen@hotmail.se

2017-04-22  
Tomas Almgren

070-5595333

tomas.almgren@gmail.com

2017-04-26  
Jaan Krooni

070-8161340

jaan.krooni@gmail.com

2017-08-14  
Johan Malmsten

070-5124775

johan.malmsten@sicklastrand.se

2017-08-24  
Henri Primetta

070-9703932

hempa_4@hotmail.com

2017-08-28  
Fredrik Carlsson

070-7554435

freddexe@hotmail.com

2017-08-28  
Mats Ohlsson 0762736664 matteinsurin@gmail.com 2017-09-18  
Thomas Norén 070-7476909 thomas@komponentbyggen.se 2017-09-20  
Rickard Holmberg 072-2516161 Ri.Ho@live.se 2017-09-20  

Joakim Henning

073-7064929

joakim.henning@gmail.com

2017-10-02  

Anders Ek

070-2317353

ek_anders1@hotmail.com 2017-10-09  

Martin Sandgärde

Säljer två st spelrätter.

072-7348485

martin.sandgarde@gmail.com 2017-10-23  

Johan Daniels

0763454143

info@arstahuddingebyggab.se 2017-10-30  

Elisabeth Åhlin

070-3899845

elisabth.ahlin@nordea.com 2017-11-06  

Anders Rynnel

070-8941300

anders@rynnel.se 2017-12-06  

 

HYR UT SPELRÄTT

Peter Hansen

070 427 77 87

peter.hanzen@gmail.com

2017-04-03
Ari Laakso

073-9216026

ari.laakso@huge.se

2017-05-04
Mona Thunander

070-8767745

mona_th@tele2.se

2017-08-07
Anders Morén

070-6666890

Anders.moren@hotmail.com

2017-09-14
Johan Wessel

073-3151052

johan.wessel@htprojekt.se

2017-09-25
Johan Bergendahl

070-2671225

johan@telia.com

2017-10-05
Erik Erlandsson

0708-308777

 erik.erlandsson@icloud.com  2017-10-12
Peter Bittar

070-2284882

peter.bittar@sjofartsverket.se 2017-10-17
rgen och Eva Waldén. Hyr ut två spelrätter

070-8312453

 jorgen@nedlaw.se  2017-10-30
Sofie Ek

073-9235653

sofie.j.ek@gmail.com 2017-11-15
Kent Martin

070-7861705

kent.martin@sll.se 2017-11-22
Anders Rynnel

0708941300

anders@rynnel.se 2017-11-22
Tomas Eklund

070-5805264

tomas.eklund1@bredband.net 2017-11-24
Mariann Eklund

070-5758584

b.mariann.eklund@gmail.com 2017-11-27

Elisabet De Wrang

Hyr ut 2 st spelrätter

070-8121291

elisabet@dewrang.me 2017-11-27