Spelrättsannonser

Annonsen ligger kvar i 6 månader, därefter tas den bort. Skall annonsen förlängas ber vi er kontakta kansliet.

SÄLJER SPELRÄTT

Jesper Larsson

070-939 9235

jesper@thefamilypot.se

 2016-10-06  
Ingvor Nilsson

070-745 33 59

ingvor.nilsson@yahoo.se

2016-10-10  
Gunn Edberg - Caldwell 070-425 66 56

elisabeth.edbergcaldwell@gmail.com

2016-10-21  
Alexander Adolfsson 070-579 11 70

skogsgubben@hotmail.se

2016-11-17  
Farhoud Fazeli 070-788 68 25

f.fazeli@hotmail.com

2016-12-07  
Ola Welff 08-659 64 00

borena@telia.com

2017-01-10  
Klas Bjerkeby säljer två stycken. 072-150 30 21

klas.bjerkeby@avanti.se

2017-01-16  
Hans Alvenkrona 073-254 34 41

hans@alvitab.se

2017-01-16  
Helena Savolainen 073-983 85 99

helenasavolainen@hotmail.com

2017-02-06  
Mia Lindberg

076-525 99 77

mialindberg72@gmail.com

2017-02-10  
Pontus Torstensson säljer 2 spelrätter

070-360 38 76

ponne@mac.com

2017-03-10  
Viktor Jakobsson

070-9900797

victor@rotgruppen.se

2017-04-03  
Mats Wallbeck

070-2228784

mw@lk.nu

2017-04-04  
Per-Olof Litström

070-6444221

po.lit@telia.com

2017-04-20  
Stefan Johansson

070-660246

stefanhelen@hotmail.se

2017-04-22  
Richard Löfdahl

070-7368986

richard.lofdahl@hotmail.com 

2017-04-26  
Tomas Almgren

070-5595333

tomas.almgren@gmail.com

2017-04-26  
Maria Skoglund

070-238 53 08

maria.skoglund@gamil.com

2017-05-03  
Jan Hartzell

070-4400656

jan.hartzell@comhem.se

2017-05-09  

 

HYR UT SPELRÄTT

NAMN MOBIL  E-POST PUBLICERAD
       

Tomas Eklund

070-5805264

tomas.eklund1@bredband.net

2016-09-26

Pär Sävje

072-3130329

psavje@outlook.com

2016-11-01

Filip Norlin

070-795 05 00

filip@hansakonsult.se

 2016-11-18

Elisabeth de Wrang

070-812 12 91

elisabet@dewrang.me

2016-12-19

Mats Wallsbeck

070-2228784

mw@lk.nu

2016-12-19
Joanie Rafidi Oxhammar 0673-4338945 joanie.rafidi@gmail.com 2017-01-04
Michael Björkung 070-756 47 60 michael.bjorkung@fastighetsbyran.se 2017-01-09
Christian Rolf 073-944 40 03 christian.rolf@exengo.se 2017-01-12
Fredrik Jellby 070-820 21 29 fredrikjellby@gmail.com 2017-02-02
Helena Savolainen  073-983 85 99

helenasavolainen@hotmail.com

 2017-02-08
Elisabeth Johansson 070 782 02 13

elisabeth.johansson@vieira.se

2017-02-08
Christian Rolf 073-944 40 03

christian.rolf@exengo.se

2017-03-30
Richard Löfdahl 070-7368986

richard.lofdahl@hotmail.com

2017-04-26
Peter Hansen

070 427 77 87

peter.hanzen@gmail.com

2017-04-03
Ari Laakso

073-9216026

ari.laakso@huge.se

2017-05-04
Jens Falk

070-7593156

jens.falk@telia.com

2017-05-08
Catrin Engström

070-1752290

engstrom.catrin@telia.com

2017-05-17